Permanent Hair Reduction

FRAC3 ® Epilasyon

Fotona’nın FRAC3 ® teknolojisine sahip yüksek performanslı Nd:YAG lazer sistemleri, seçici ve homojen fototermolizin bir kombinasyonu ile kıl foliküllerini etkili bir şekilde hedef alan yenilikçi bir sistem kullanarak, güvenli ve etkili tüy azaltma sağlamada yeni verimlilik standartları getirmiştir.

Tüm Cilt Tipleri İçin Güvenli

Fotona’nın Nd:YAG lazerleri , tüylerin güvenli ve etkili bir şekilde azaltılmasını sağlamak için devrim niteliğindeki darbe kontrol teknolojisini ve tescilli üç boyutlu tedavi modelini (FRAC3 ® )  birleştirir. Diğer dalga boylarından farklı olarak yalnızca Nd:YAG’ın tüm cilt tiplerinde kullanımı güvenlidir. Fotona’nın yenilikçi sistemi, çevredeki dokuları etkilemeden yüzey işleme alanlarını etkili bir şekilde hedefler.

Tüy azaltma tedavilerinin başarısı büyük ölçüde hastanın cilt ve saç tipinin yanı sıra uygulayıcının becerilerine ve tedavi anlayışına da bağlıdır. Çoğu hasta, istenmeyen tüylerde önemli bir azalma bekleyebilir ve gelecekteki tüyler genellikle daha ince ve daha hafif olacak ve dolayısıyla eskisinden çok daha az belirgin olacaktır.

Yüksek Performanslı Tüy Azaltma

Fotona’nın özel yüksek performanslı S-11 tarayıcısıyla birleştirildiğinde bacaklar, sırt ve göğüs gibi geniş alanları hızlı ve verimli bir şekilde kolayca tedavi edebilir, lazer tedavilerini uzun vadeli tüy azaltma için en uygun maliyetli çözümlerden biri haline getirebilirsiniz. Fotona’nın yüksek güçlü lazer darbeleri, geniş tarama alanlarını eşit şekilde kapsamak için gereken hızı ve verimliliği sağlar. Tedavi alanının büyüklüğüne göre 6 ila 8 hafta arayla 3 ila 5 seans yapılması önemli bir estetik ve klinik sonuç sağlayacaktır.

Fotona’nın aşağıdaki Nd:YAG lazer sistemleri , diğer birçok estetik cilt tedavisinin yanı sıra kalıcı tüy azaltma için idealdir.

Verimlilikten ödün vermeden hızlı, yüksek kaliteli estetik tedaviler için hıza değer veriyorsanız, Fotona SP Line ve XP Line lazerler ideal seçimlerdir. Tüm Fotona SP ve XP lazer sistemleri yüksek performanslı, ablatif olmayan uzun darbeli Nd:YAG ve cerrahi QCW Nd:YAG lazerleri sunar; bu lazerler epilasyon ve estetik ve dermatolojideki diğer birçok uygulama da dahil olmak üzere son derece geniş bir estetik tedavi aralığı sunar. SP serisi ayrıca yüzey yenileme tedavileri ve daha fazlası için Er:YAG’ı da içerir.

StarWalker – StarWalker’ın VERSA3, FRAC3 ve MaQX yöntemleri yüzdeki tüylerin giderilmesi için etkili araçlar sağlar. Ayrıca StarWalker, MaQX tepe lazer enerjisi, dört rengi ve tescilli FracTAT  prosedürü sayesinde endüstri lideri, ultra performanslı bir dövme ve pigmentli lezyon giderme sistemidir.

Üstün performans

Tüm Fotona Nd:YAG lazerleri , lazer enerjisinin cilde derinlemesine nüfuz ederek cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratmasını sağlayan VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisiyle donatılmıştır . Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır; cilde gereksiz enerji birikmez.

Başlıklar ve Aksesuarlar

Fotona’nın özel olarak tasarlanmış, yenilikçi başlık teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına güvenli, hassas bir şekilde kontrol edilen ve en uygun şekilde iletilmesini sağlar.