Acne & Acne Scar Revision

Temiz Bir Cilt İçin Hızlı ve Basit Bir Çözüm

Fotona, sivilce sorununa gerçekten kapsamlı bir çözüm sağlayan bir lazer sivilce tedavisi protokolü sunuyor. Fotona’nın hassas şekilde kontrol edilen Nd:YAG lazer ışığı, aşırı aktif yağ bezlerini etkili bir şekilde hedef almak ve yeni akne iltihabı geliştirme riskini azaltmak için cilde güvenli bir şekilde nüfuz eder.

Akne izlerinin görünümünü iyileştirmek için Fotona, Er:YAG lazer ışınının cildin üst mikro katmanları tarafından emilerek yaralı dokuyu buharlaştırdığı ve sivilce oluşumunu teşvik ettiği hassas ve yumuşak bir cilt yenileme prosedürüne dayanan tamamlayıcı bir lazer tedavisi sunar. dermiste yeni kollajen.

Yan Etkiler Olmadan Hızlı Sonuçlar

Aktif sivilce için Fotona’nın lazer tedavisi, fotoselektif emilim ve kontrollü ısıtma etkileri yoluyla sivilce iltihabını azaltır. Fotona’nın yüksek güçlü Nd:YAG lazeri, aşırı aktif yağ bezlerini termal olarak ve seçici olarak yok etmek için cilde optimum tedavi derinliğine kadar güvenli bir şekilde nüfuz eder.

Nd:YAG akne lazer tedavisi, termal penetrasyon etkilerinin yanı sıra iyileşme sürecini hızlandırır ve aknenin uzun vadeli tedavisinde önemli bir adım olan kolajenin yeniden yapılanmasını uyarır.

Nazik ve Etkili Sivilce İzi Revizyonu

Sorunlu sivilce izlerini tedavi etmek için Fotona’nın Er:YAG lazer dalga boyu, nazik ablatif yara izi revizyonu için idealdir. Er:YAG lazer, akne izleri olan cildin hafif yeniden yapılandırılması için gereken minimal penetrasyon derinliğini güvenli ve etkili bir şekilde sağlar, cilt dokusu ve tonunu iyileştirmeye yardımcı olur. Kimyasal peeling ve dermabrazyondan farklı olarak, lazerle cilt yenileme, nüfuz derinliğinin hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Lazer, sivilce izli yüzeyin mikron incelikteki katmanlarını nazikçe buharlaştırarak alttaki sağlıklı, hasarsız cildi ortaya çıkarır. Lazerle cilt yenileme hızlı, güvenli ve basit bir işlemdir.

Fotona’nın aşağıdaki çift dalga boylu lazer sistemleri, çok çeşitli akne lazer tedavilerinin yanı sıra diğer birçok cilt yenileme ve gençleştirme tedavisini sağlamak için idealdir.

Üstün performans

Hem SP Dynamis hem de SP Spectro , değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termal oranlara doğru şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisiyle cildi daha verimli bir şekilde kesen yüksek performanslı bir Er:YAG lazerle donatılmıştır. . Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

SP Dynamis & SP Spectro’daki Nd:YAG lazer, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratmak için cilde derinlemesine nüfuz etme yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Cilde gereksiz enerji birikmez.

Başlıklar ve Aksesuarlar

Fotona’nın özel olarak tasarlanmış yenilikçi başlık teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına güvenli, hassas kontrollü ve etkili bir şekilde iletilmesini sağlar. Başlıklar ve diğer aksesuarlar hakkında daha fazla bilgiyi SP Line ve  TimeWalker ® Fotona4D ® ürün sayfalarında bulabilirsiniz .