VectorLift

İnvaziv Olmayan Lazer Kaş Kaldırma

  • Alın kaş kaldırma
  • Göz kapağı sıkılaştırma
  • Doğal görünümlü sonuçlar
  • Non-invaziv prosedür
  • Günlük hayata hemen dönülebilir

VectorLift ® nedir ?

VectorLift®, müdahalesiz kaş kaldırma ve üst göz kapağı gençleştirme için yenilikçi bir çözümdür. Bu benzersiz 3 adımlı protokol, kaş kuyruğunun kaldırılması ve üst göz kapaklarının sıkılaştırılması yoluyla göz çevresi ve kaş estetiğinin geliştirilmesini sağlar. VectorLift® anında doku sıkılaşması (yüzeysel kasılma), yeni kolajen oluşumu (uzun süreli gençleştirme) ve hasta için konforlu olan akıcılıkların kullanımı arasında optimum dengeyi sağlarken istenmeyen yan etkiler yaratmaz. Bu protokol rahattır ve agresif değildir, hastaların hemen normal rutinlerine dönmelerine olanak tanır.

VectorLift ® tedavisi nasıl çalışır?

VectorLift®, alın kaş kaldırma, göz kapağı sıkılaştırma ve kafa derisi sıkılaştırmayı birleştirerek kaldırma vektörlerini en üst düzeye çıkarmak için toplam tedavi alanını genişleten 3 adımlı bir prosedürdür.

VectorLift®’in penetrasyon derinliği, yüz bütünlüğü için hayati önem taşıyan deri altı yağını koruduğu için özellikle yüz tedavileri için uygundur.

Düşük enerjiler kullanarak ve VectorLift® protokolü uygulayarak daha derin kollajen büyümesi elde edilir, böylece sıkılaşma artar. Aynı zamanda hastaya rahat bir deneyim sunmak için ısıyı aşamalı olarak artırarak, rahatsızlık vermeden tedavi sağlanır.

Fotona SMOOTH® Modunun Avantajları

VectorLift®, patentli bir atım yöntemi kullanarak yüzeysel ve daha derin kolajenin ısıtılması ve yenilenmesinin uyarılması için güçlü ve etkili bir çözüm olarak kanıtlanmış bir geçmişe sahip, devrim niteliğindeki Fotona SMOOTH ® mod atım teknolojisine dayanmaktadır

FotonaSMOOTH ® modu, cildi pürüzsüz, neredeyse “tüy benzeri”, ablatif olmayan bir şekilde, kanama olmadan ve hassas kontrollü sıcaklık birikimiyle tedavi eder. Optik enerji, yüzeyde sıcaklık birikmesini önleyen ve dokudan birkaç yüz mikrometre içinde homojen ısıtma sağlayan benzersiz, saniyeden kısa bir uzun darbe dizisiyle iletilir.