TightSculpting

Lazerle Vücut Şekillendirme ve Cilt Sıkılaştırma

Fotona TightSculpting ® tüm vücut bölgelerinde şekillendirme ve cilt sıkılaştırma için benzersiz çift dalga boylu, invaziv olmayan bir lazer tedavisidir. Özel dağıtım modları, olağanüstü sonuçlarla hipertermik adiposit yıkımı ve kolajenin yeniden şekillenmesi için uyum içinde kullanılır. Prosedür, hastanız için sarf malzemesi veya kesinti gerektirmeyen, lazer lipolize hızlı, güvenli ve etkili, invaziv olmayan bir alternatiftir.

1. adım: PIANO ® darbesi ile derin cilt sıkılaştırma ve yağ azaltma

Eşsiz, süper uzun Nd:YAG darbe modu, epidermisi sağlam bırakarak yağ hücrelerinin metabolizmasını deri altından uyarmak için enerji dağıtımını yoğunlaştırarak homojen doku ısıtmasını rahat, güvenli ve hızlı bir şekilde sağlamak için tasarlanmıştır. PIANO ® modu darbe sürelerini saniye rejimine kadar uzatarak genel sinerjistik sıkma etkisi ile tam kalınlıkta toplu ısıtma sağlar.

2. adım: SMOOTH ® darbesi ile cilt yüzeyi gevşekliğinin iyileştirilmesi

İkinci aşama, cilt sıkılaştırma için ideal, devrim niteliğinde ablatif olmayan Er:YAG SMOOTH ® modundan oluşur. Yoğun, kontrollü yüzey dokusu ısıtması, kolajenin yeniden şekillenmesini uyarır ve neokolajenezi başlatır. Etkiler, tedavi alanlarında gevşeklik ve elastikiyette genel bir iyileşme ile sonuçlanır.

Daha hızlı ve daha hassas tedaviler için yüksek performanslı aksesuarlar

Fotona’nın yenilikçi MatrixView ® sıcaklık monitörü, üstün hasta konforu ve güvenliği ile etkili ve kontrollü tedaviler sağlar. Tarayıcı destekli TightSculpting ® prosedürü, ayarlanabilir tarayıcı alanı şekilleri ve boyutları kullanılarak eş zamanlı geniş vücut alanı tedavilerine olanak tanır. Fotona’nın SP Dynamis Pro lazer sistemi, R34-T el aleti, S11-T tarayıcı ve MatrixView ® sıcaklık monitörü birlikte kullanıldığında her prosedürde maksimum verimlilik sağlayan kazanan bir kombinasyondur.

Fotona’nın aşağıdaki çift dalga boylu lazer sistemleri, çok çeşitli akne lazer tedavilerinin yanı sıra diğer birçok cilt yenileme ve gençleştirme tedavisini sağlamak için idealdir:

Fotona’nın (SP Dynamis ve SP Spectro) çok uygulamalı lazer sistemlerinden oluşan SP Serisi , sektörün en yüksek performanslı Er:YAG ve Nd:YAG lazerlerinin gücünü sunan, benzersiz yeteneklere sahip ve tam özellikli tek bir sistem sağlar; akne tedavisi için idealdir. sivilce izleri ve estetik ve dermatolojide geniş bir yelpazedeki diğer uygulamalar. SP Dynamis modeli ayrıca lipoliz, hiperhidroz ve diğer birçok cerrahi prosedür için ek bir cerrahi QCW Nd:YAG lazer içerir.

Üstün performans

Hem SP Dynamis hem de SP Spectro , değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termal oranlara doğru şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisiyle cildi daha verimli bir şekilde kesen yüksek performanslı bir Er:YAG lazerle donatılmıştır. . Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

SP Dynamis & SP Spectro’daki Nd:YAG lazer, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratmak için cilde derinlemesine nüfuz etme yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Cilde gereksiz enerji birikmez.

Başlıklar ve Aksesuarlar

Fotona’nın özel olarak tasarlanmış yenilikçi başlık teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına güvenli, hassas kontrollü ve etkili bir şekilde iletilmesini sağlar. Başlıklar ve diğer aksesuarlar hakkında daha fazla bilgiyi SP Line ürün sayfasında bulabilirsiniz .