SmoothEye

Perioküler Bölgenin Sıkılaştırılmasında Ablatif Olmayan Fotona SMOOTH ® Modu Tedavisi

  • Perioküler alanın anında tazeliği ve sıkılığı
  • Kolajen yeniden yapılanmasını uyarır ve neokolajenezi başlatır
  • Çok az veya hiç kesinti yok
  • Nazik, hızlı ve invaziv olmayan
  • Güvenli ve hassas kontrollü

SIKILAŞMA

Fotona SMOOTH ® modalitesi Er:YAG, invaziv olmayan bir yaklaşımla göz çevresindeki kırışıklıkları azaltır. Ablatif olmayan Er:YAG SMOOTH ® modu, kolajenin yeniden şekillenmesini ve kasılmasını uyarmak için uygulanır. Gözün üstündeki, altındaki ve yan bölgeleri de dahil olmak üzere tüm perioküler bölge kaplıdır. Terapi hastalar tarafından çok iyi tolere edilir ve herhangi bir rahatsızlık tarif edilmez.

SmoothEye® nedir ?

SmoothEye ® perioküler bölgenin sıkılaştırılması ve periorbital kırışıklıkların görünümünün azaltılması için yeni ve heyecan verici, ablatif olmayan bir Fotona SMOOTH ® modu tedavisidir. SmoothEye ® göz kapaklarının ve göz çevresi bölgesinin gevşek ve yaşlanan derisini çok az veya hiç kesinti olmadan ve maksimum hasta konforuyla önemli ölçüde sıkılaştırır, bu da bunu çok aranan bir invaziv olmayan kozmetik prosedür haline getirir.

Birkaç tedavi seansından sonra sonuç, cildin elastikiyetinde, genel yapısında ve hacminde iyileşme ve kırışıklıkların önemli ölçüde azalmasıdır.

Fotona SMOOTH ® Modunun Avantajları

Fotona’nın devrim niteliğindeki ablatif olmayan Fotona SMOOTH ® modu, cildi pürüzsüz, neredeyse “tüy benzeri” ablatif olmayan bir şekilde, kanama olmadan ve hassas kontrollü sıcaklık birikimiyle tedavi eder. Optik enerji, yüzeyde sıcaklık birikmesini önleyen ve dokudan birkaç yüz mikrometre içinde homojen ısıtma sağlayan benzersiz, saniyeden kısa bir uzun darbe dizisiyle iletilir.

Fotona SMOOTH ® modu cilt sıkılaştırma için idealdir. Yoğun, kontrollü yüzey dokusu ısıtması, kolajenin yeniden şekillenmesini uyarır ve neokollajenezi başlatır. Sonuç, göz çevresindeki tedavi alanlarında kırışıklıkların, gevşekliğin ve elastikiyetin genel olarak iyileşmesidir.

 

SmoothEye ®’e başlarken

SmoothEye ® eğitimi, Laser and Health Academy aracılığıyla , Fotona’nın minimal invaziv estetik tedavilerine ilişkin bir eğitim çalıştayının parçası olarak, tıbbi lazer teknolojisi uzmanlarının rehberliğinde verilmektedir . Katılımcıların canlı gösterilere katılarak lazer-doku etkileşimi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacağı kapsamlı atölye çalışması, invaziv olmayan estetik tedavilerin temelleri ve Fotona lazer sistemleriyle gerçekleştirilebilecek diğer prosedürler hakkında gerekli bilgileri sağlayacak.