Skin Resurfacing

TwinLight ® Fraksiyonel Gençleştirme

Sonsuza kadar genç kalma konusundaki kolektif arzu, yaşlanma karşıtı tedaviler için muazzam bir pazar yarattı. Lazer teknolojisindeki son gelişmeler artık cildin doğal güzelliğini geri kazandıran daha uzun ömürlü ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntem sunuyor. Dermabrazyon ve kimyasal peeling gibi geleneksel tedavilerin aksine, lazerle cilt yenilemenin benzersiz özellikleri, tedavi süreci üzerinde daha doğru ve kesin kontrol sağlar.

 

Cilt yenileme ve gençleştirme tedavileri , hastanın ve uygulayıcının elde etmek istediği özel estetik sonuca bağlı olarak, Er:YAG lazer ile ablatif modlarda veya Nd:YAG lazer ile ablatif olmayan modlarda gerçekleştirilebilir . Ayrıca ablatif ve ablatif olmayan tedaviler, Fotona’nın TwinLight ®Fraksiyonel Gençleştirme sistemi gibi kapsamlı bir yaşlanma karşıtı tedaviyle de birleştirilebilir .

 

TwinLight ® Fraksiyonel Gençleştirmeyle Tanışın

Geçmişteki cilt gençleştirme prosedürleri, yaşlı olsun ya da olmasın, derinin geniş bölgelerini tedavi ediyordu. Ancak Fotona’nın devrim niteliğindeki TwinLight ® Fraksiyonel Gençleştirme yöntemiyle, lazer ışığı ciltteki kusurları hassas bir şekilde hedef alır ve çevredeki sağlıklı cilde dokunulmaz. Lazer enerjisinden gelen ısı aynı zamanda dermiste yeni kollajen üretimini de uyarır ve çevredeki, işlenmemiş cilt gençleşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.

Basit ve Etkili 3 Adımlı Çözüm

TwinLight ® Fraksiyonel Gençleştirme, cildin pürüzsüzlüğünü önemli ölçüde artırmak ve ona daha taze, sağlıklı bir görünüm kazandırmak için optimize edilmiş 3 adımlı basit bir prosedürdür. Fotona’nın Nd:YAG lazer ışınının derin ısıtma etkisi cildin gençleşmesine ve canlanmasına yardımcı olurken, Er:YAG ışını vücudun yeni, daha sıkı bir cilt oluşturmasına yardımcı olur.

Adım 1 – Koşullandırma: Bir Nd:YAG ışını yüzey boyunca iki kez geçirilir. İlk geçiş cilde kısa bir uyarı sağlar, ikinci geçiş dokuya nüfuz ederek derin FRAC3 ®’ün etkili bir fraksiyonel tedavi terapisi için cildi ısıtmasına ve koşullandırmasına neden olur.

Adım 2 – Fraksiyonel tedavi: Eski, yıpranmış cilt, fraksiyonel Er:YAG lazer ile kesip çıkarılır. Hassas mikro ablasyonlu kanalların yerini yeni cilt oluştukça yeni, daha sıkı ve sağlıklı doku alacaktır.

Adım 3 – Peeling: Cilt, hafif bir Er:YAG ışınıyla kesilerek çıkarılır, bu da tedaviyi bitirir ve yüzeysel kusurları giderir.