Scar Revision

Akne ve Skar Revizyonu

Lazer yara izi düzeltme tedavilerinin minimal invaziv doğası, hastalar tarafından iyi tolere edildiği anlamına gelir ve daha hızlı iyileşme süreleri, yara izi düzeltme tedavilerinin psikolojik etkisinin hastalar tarafından çok daha erken fark edilmesine olanak tanır.

Işığın Tıbbi Gücünden Yararlanmak

Lazerler çok çeşitli skar dokularının etkili tedavisi için idealdir. Akne izlerinin görünümünü iyileştirmek için Fotona, ciltte hassas ve kesin bir şekilde yeniden yapılandırma işlemine dayalı birbirini tamamlayıcı lazer tedavisi sunar. Bu işlemde, Er:YAG lazer ışını cildin üst mikro katmanları tarafından emilir, yara dokusunun buharlaşmasını sağlar ve deride yeni kolajen üretimini uyarır. Özellikle sivilce izleri Er:YAG tedavilerine iyi yanıt verir. 

Hipertrofik skarlar için, Nd:YAG dalga boyuyla yürütülen klinik araştırmalar, skarın estetik görünümünde ve eritem, hacim, esneklik vb. dahil olmak üzere genel doku kalitesinde daha fazla iyileşme olduğunu göstermektedir.

Sinerjistik Bir Tedavi Çözümü

Fotona’nın öncü çift dalga boylu skar revizyon terapisiyle hem ablatif olmayan Nd:YAG hem de fraksiyonel-ablatif Er:YAG dalga boyları tek bir kapsamlı skar tedavisi rejiminin parçası olarak birleştirilir ve geleneksel lazer bazlı ve lazer bazlı tedavileri aşan, anında gözle görülür sonuçlar elde edilir. Geleneksel yara izi tedavi teknikleri. Çift dalga boylu yara izi tedavisi terapileri, yalnızca yara izinin estetik görünümünü ele almakla kalmayıp aynı zamanda yara izinin damar besleme sistemiyle ilgili komplikasyon yaratan faktörlerin çözülmesine de yardımcı olan son derece etkili bir çözüm sunar.

Üstün performans

Hem SP Dynamis hem de SP Spectro, değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termallere göre hassas bir şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisi sayesinde cildi daha verimli bir şekilde kesen yüksek performanslı bir Er:YAG lazer ile donatılmıştır. Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

SP Dynamis & SP Spectro’daki Nd:YAG lazer, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratmak için cilde derinlemesine nüfuz etme yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Ciltte gereksiz enerji birikmez.