NightLase

Horlama ve Apne Tedavisi

Fotona’nın NightLase ® terapisi, hastanın uyku kalitesini arttırmaya yönelik, invaziv olmayan, hasta dostu bir lazer tedavisidir. NightLase, oral mukoza dokusundaki kollajenin kasılmasının neden olduğu hafif, lazer kaynaklı sıkılaştırma etkisi sayesinde uyku apnesinin etkilerini azaltır ve horlamanın genliğini azaltır.

 

Basit, Güvenli ve Etkili

Fotona’nın patentli Er:YAG lazer yöntemi, lazer darbelerinin uzunluğunu optimize ederek ısının ağız mukoza dokusuna güvenli bir şekilde nüfuz etmesine olanak tanır. Ağız içindeki hassas dokuda kullanılabilecek kadar yumuşak ancak klinik olarak etkili ısıtma sağlayacak kadar güçlüdür.

NightLase, herhangi bir doktor veya diş hekiminin uygulaması kolaydır ve uyku düzeninde olumlu bir değişiklik yaratmada yüksek başarı oranına sahiptir. Araştırmalar NightLase’in horlamayı azalttığını ve hafiflettiğini ve uyku apnesinin etkilerini azaltmak için etkili, invaziv olmayan bir yol sağladığını göstermiştir.

 

Hasta Dostu Çözüm

Tam bir NightLase kursu, altı haftalık bir süre boyunca üç ayrı tedavi seansından oluşur. Tedavinin nihai sonuçlarının bir yıla kadar sürdüğü ve tedavinin tekrarlanabileceği gösterilmiştir.

Hastalar NightLase’i son derece konforlu ve tatmin edici bir çözüm olarak görüyorlar. NightLase uyku sırasında herhangi bir cihazın takılmasını gerektirmez ve herhangi bir kimyasal işlem gerektirmez. Hastalarınızın iyi bir gece uykusuna yeniden kavuşmasının yumuşak ve kolay bir yoludur.

 

LightWalker – tescilli TwinLight ® Endodontik ve Periodontal Tedaviler de dahil olmak üzere genişletilmiş çift dalga boylu tedavi seçenekleri için endüstrinin en yüksek performanslı Er:YAG ve Nd:YAG dental lazerlerinin gücünü sunan benzersiz yetenekli bir sistem. Sınıfının en iyisi LightWalker AT modeli, en üst düzeyde rahatlık ve ergonomik konfor sunar ve yerleşik tarayıcıya hazır teknolojiyi içeren piyasadaki tek dental lazer sistemidir.

 

Fotona’nın (SP Dynamis ve SP Spectro) çok uygulamalı lazer sistemlerinden oluşan SP Serisi, geniş bir ürün yelpazesi için ideal olan, endüstrinin en yüksek performanslı Er:YAG ve Nd:YAG lazerlerinin gücünü sunan benzersiz bir kapasiteye sahip ve tam özellikli tek bir sistem sağlar . Estetik ve dermatolojideki uygulamalar. SP Dynamis modeli ayrıca lipoliz, hiperhidroz ve diğer birçok cerrahi prosedür için ek bir cerrahi QCW Nd:YAG lazer içerir.

Üstün performans

Tüm LightWalker ve SP Line sistemleri, değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termal oranlara doğru şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisiyle ablasyon verimliliğini en üst düzeye çıkaran yüksek performanslı bir Er:YAG lazerle donatılmıştır. Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

Her sistemdeki Nd:YAG lazer, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cildin derinliklerine nüfuz ederek cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratma yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Cilde gereksiz enerji birikmez.

Başlıklar ve Aksesuarlar

Fotona’nın özel olarak tasarlanmış, yenilikçi başlık teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına güvenli, hassas bir şekilde kontrol edilen ve en uygun şekilde iletilmesini sağlar. Başlıklar ve diğer aksesuarlar hakkında daha fazla bilgiyi LightWalker ve SP Line ürün sayfalarında bulabilirsiniz (yukarıdaki bağlantılara bakın).