LipLase

İğnesiz Dolgun Dudaklar için Cerrahi Olmayan Dolgu İşlemi

  • Daha dolgun, pürüzsüz dudaklar
  • Kolajenin yeniden yapılanmasını uyarır
  • Yeni kolajen sentezini başlatır
  • İğne yok, non invaziv
 

DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA

Fotona SMOOTH ® modalitesi Er:YAG, hastaların anında fark edeceği yanıtlar sağlar. Enjekte edilebilir dolgu maddelerinin aksine, LipLase ® tedavisi müdahalesizdir ve hastalar dudaklarında kendi kolajenlerini geliştirdikleri için yapay hiçbir şey yoktur. Birkaç ayarlı geçişle dolgunluk, hacim, üst ve alt dudaklar arasında doğru denge ve iyi tanımlanmış vermilyon sınırı gibi ‘ideal dudakların’ özelliklerine ulaşılabilir.

Daha da derin kolajen uyarımı için, yüzeyde minimum termal etki ile daha derindeki cilt dokularına ulaşmada en güvenli mod olan PIANO modunda Nd:YAG lazer kullanılır.

Fotona’nın aşağıdaki çift dalga boylu lazer sistemleri, LipLase ® ve Fotona4D ®’nin yanı sıra çok çeşitli diğer cilt yenileme ve gençleştirme tedavileri için idealdir.

Fotona’nın Dynamis Pro çoklu uygulama sistemi, estetik ve dermatolojide çok çeşitli uygulamalar için ideal, ultra yüksek performanslı Er:YAG ve Nd:YAG lazerlerin gücünü sunan tek, benzersiz yetenekli ve tam özellikli bir çözüm sunar. SP Dynamis ayrıca lipoliz ve diğer birçok cerrahi prosedür için ek bir cerrahi QSwitched Nd:YAG lazer içerir.

TimeWalker®, ​​Fotona4D® yüz estetiği tedavilerine yönelik yeni nesil bir Er:YAG ve Nd:YAG estetik lazeridir. Fotona’nın gelişmiş lazer teknolojisi ve tescilli ASP destekli tedavi modlarının benzersiz bir kombinasyonuyla TimeWalker® ,Fotona4D® , SmoothEye® ve LipLase® gibi non- invazif yüz germe prosedürleri için tasarlanmış ve optimize edilmiştir.

Üstün performans

Hem SP Dynamis hem de SP Spectro, değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termallere göre hassas bir şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisi sayesinde cildi daha verimli bir şekilde kesen yüksek performanslı bir Er:YAG lazer ile donatılmıştır. oranlar. Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

SP Dynamis & SP Spectro’daki Nd:YAG lazer, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratmak için cilde derinlemesine nüfuz etme yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Cilde gereksiz enerji birikmez.

Başlıklar ve Aksesuarlar

Fotona’nın özel olarak tasarlanmış, yenilikçi el aleti teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına güvenli, hassas bir şekilde kontrol edilen ve en uygun şekilde iletilmesini sağlar. Başlıklar ve diğer aksesuarlar hakkında daha fazla bilgiyi Dynamis Pro ve  TimeWalker ® ​​Fotona4D ® ürün sayfalarında bulabilirsiniz .