Fotona4D®

Gelişmiş Sonuçlar için Çoklu Yöntemler

Birlikte çalışan iki dalga boyundan sinerjistik tedaviler

Fotona4D ® gençleşmiş, doğal görünümlü bir görünüm sağlayan, çığır açan, ameliyatsız bir yüz germe işlemidir. Non-invazif, daha güvenli bir yaşlanma karşıtı seçenek arıyorsanız okumaya devam edin veya hem hastalar hem de doktorlar için daha kapsamlı bilgi için Fotona4D ® web sitemizi ziyaret edin.

 

Fotona4D ®’nin Avantajları :

  • Dolgu maddeleri veya toksinlere ihtiyaç duymadan sıkılaştırma ve hacim kazandırma
  • İçten dışa tam bir kaldırma tedavisi
  • Anında gençleşme, sıkılaşma ve parlaklık
  • Geliştirilmiş cilt rengi
  • Az veya hiç kesinti yok
  • Ameliyat, iğne veya anestezi yok

 

Nd:YAG ve Er:YAG dalga boylarının genişletilmiş yetenekleriyle desteklenen lazer, dört boyuta kadar tedavi sağlar. Fotona’nın tamamlayıcı Er:YAG ve Nd:YAG dalga boyları 4 farklı modda sinerjistik olarak uygulanır: SMOOTH ® , FRAC3 ® , PIANO ® ve SupErficial ™ cildin daha derin, orta ve yüzeysel bağ yapıları üzerinde çalışırken aynı anda farklı cilt kusurlarını hedefler. Çoklu tedavi modaliteleri 2 boyutlu TwinLight ® prosedüründen 4 boyutlu Fotona4D ®’ye kadar değişir prosedür.

 

Fotona’nın 4D lazer tedavisi, enjekte edilebilir maddeler olmadan kalıcı, düşük kesinti süreli sıkılaştırma ve hacimlendirme (kırışıklık azaltma) için kolajenin tam kalınlıkta kasılmasını sağlar. Bu 4 benzersiz modun ve iki tamamlayıcı dalga boyunun birleştirilmesi, saygın bir “SmoothLiftin” tedavisiyle sonuçlanır.

 

Üstün performans

Fotona’nın yüksek performanslı Er:YAG lazeri , değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termal oranlara doğru şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisi sayesinde cildi daha verimli bir şekilde keser . Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

Fotona’nın Nd:YAG lazeri, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cildin derinliklerine nüfuz ederek cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratma yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Cilde gereksiz enerji birikmez.

Başlıklar ve Aksesuarlar

Fotona’nın özel olarak tasarlanmış, yenilikçi başlık teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına güvenli, hassas bir şekilde kontrol edilen ve en uygun şekilde iletilmesini sağlar. Başlıklar ve diğer aksesuarlar hakkında daha fazla bilgiyi SP Dynamis ve  TimeWalker ® ​​Fotona4D ® ürün sayfalarında bulabilirsiniz .