Fotona4D®Men

Erkeklere Yönelik Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

Fotona4D®Men, özellikle erkek cildi için tasarlanmış yenilikçi bir lazer cilt yenileme ve gençleştirme şeklidir. Fotona4D®Men ile Fotona’nın birbirini tamamlayan Er:YAG ve Nd:YAG lazer dalga boyları, erkek cildinin sadece en üst yüzeyini değil, aynı zamanda derin yapılarını da hızlı, güvenli ve hassas bir şekilde geliştirmek için üç farklı özel mod (SMOOTH®, PIANO® ve SupErficial™) kullanılarak 4 aşamalı bir gençleştirme prosedüründe sinerjik olarak uygulanır. Sonuç, doğal olarak genç ve sağlıklı görünen, daha parlak görünen bir ciltle birlikte anında tazelik ve sıkılıktır.

Fotona4D ® Men’in Avantajları :

– erkekler için özel olarak tasarlanmış protokol ayarları
– anında tazelik ve sıkılık
– daha genç ve sağlıklı cilt
– doğal görünümlü sonuçlar

-günlük hayata hemen dönülebilir
– Non-İnvaziv

Artık erkekler genç, taze ve sağlıklı bir görünüm elde etmelerine yardımcı olan gençleştirme tedavileriyle görünümlerini iyileştirmeye her zamankinden daha fazla istekli. Erkek cildi genellikle kadınlarınkinden daha kalın olduğundan (daha büyük gözeneklere, daha fazla kıla ve daha az deri altı yağa sahip), Fotona4D®Men tedavisindeki dört protokol adımı, erkek cildinde üstün sonuçlar elde etmek için bilimsel olarak kanıtlanmış lazer parametreleriyle optimize edilmiştir.

Fotona4D ® Men  ile işlem sonrası hiçbir bekleme süresine gerek yoktur ve sonuçlar anında ve uzun vadelidir. Üstelik hiperpigmentasyon riski bulunmadığından işlem yıl boyunca yapılabilir.

Üstün performans

Fotona’nın yüksek performanslı Er:YAG lazeri , değişen “soğuk” ablasyon ve ablatif olmayan termal oranlara doğru şekilde ayarlanabilen tescilli VSP (Değişken Kare Darbe) teknolojisi sayesinde cildi daha verimli bir şekilde keser . Tam özelleştirilebilirlik, hastalarınızın arzu ettiği klinik sonuçlara tam olarak ulaşmanızı sağlar.

Fotona’nın Nd:YAG lazeri, Er:YAG lazerin ablatif etkisini, cildin derinliklerine nüfuz ederek cilt yüzeyine zarar vermeden termal etkiler yaratma yeteneğiyle mükemmel bir şekilde tamamlar. Geleneksel Nd:YAG teknolojileriyle karşılaştırıldığında, Fotona’nın tescilli VSP darbeleri, yalnızca hedeflenen yapılarla sınırlı olan neredeyse anlık sıcaklık artışları yaratır. Cilde gereksiz enerji birikmez.